Veľtrh Woman 2011

Autor: Katarína Cviková | 23.10.2011 o 9:33 | Karma článku: 4,60 | Prečítané:  1217x

Po veľkej reklame, ktorá na mňa kričala každú chvíľu z internetu som sa včera nakoniec rozhodla ísť na Veľtrh Woman 2011. Ako som predpokladala, boli tam veci trošku drahšieho charakteru. Napriek tomu som tam strávila viac než 5 príjemných hodín. Cena vstupenky sa mi vrátila po 20 sekundách thajskej klasickej masáže, kedy mi príjemná Thajčanka v rámci 15 minútovej promo masáže uvoľnila blok na chrbtici, ktorého som nevedela zbaviť.

 -kc-

V Marionnaud mi spravili rozbor pleti aj super make-up. Dozvedela som sa, že v rámci promo tejto siete, robia aj v bežných dňoch na striedačku v jednotlivých obchodoch make-up zdarma.

Sushi či miešaný drink som sa síce so Chef on Board nestihla naučiť robiť, zato som si príjemne pokonverzovala v anglictine s lektormi jazykovky The Bridge, ktorá ma príjemne prekvapila. Vyzerá to, že sa naozaj snažia študentov naučiť, a to všetkými možnými spôsobmi. Dvojtýždňový kurz na tému Job hunting; Chatty lunch – obed v angličtine so zahraničným lektorom, kurzy s témami ako Travelling, Fashion sessions, kurz Prezentácie v angličtine, štúdium online, špeciálny kurz pre seniorov, dokonca sa spojili so Chef on Board a ponúkajú Varenie v angličtine....

S Bonviván-om som sa zasnívala do možnosti 7-dňového kurzu varenia alebo maľovania v Toskánsku, kedy sa 4 hodiny denne varí/maľuje a zároveň sa chodí každý deň na ochutnávky vín a syrov, galérií a iných miest..... Raz.... pevne verím, že sa mi tam raz podarí ísť.....


Čo ma najviac prekvapilo bol metabolic-balance.sk, ktorý radí ako upraviť svoj jedálny lístok tak, aby ste jedli len 3x denne, neboli hladní aspoň 5 hodín a pritom chudli, či pribrali, podľa potrieb Vášho tela. A to bez akýchkoľvek výživových doplnkov, cvičenia či liekov. Na základe individuálnych jedálnych plánov s dôrazom na stravu s nízkou glykemickou záťažou, s dostatkom kvalitných bielkovín a tukov.

Je to ďalší dôkaz, dokonca z Nemecka, že naozaj stačí málo, aby sme zlepšili kvalitu nášho života, a to aj v prípade, že nás už ohrozili choroby, napr. cukrovka. Ďalší dôkaz, ktorý potvrdzuje pravidlo: „Povedz mi, čo ješ a ja ti poviem, aké zdravotné problémy máš“.


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

DOMOV

Ministra SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta, problémom sú stíhačky

Modernizáciu slovenského letectva chce minister odložiť.

DOMOV

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Žiláková má mať vzťah so šéfom Anextu.


Už ste čítali?