Veľtrh Woman 2011

Autor: Katarína Cviková | 23.10.2011 o 9:33 | Karma článku: 4,60 | Prečítané:  1195x

Po veľkej reklame, ktorá na mňa kričala každú chvíľu z internetu som sa včera nakoniec rozhodla ísť na Veľtrh Woman 2011. Ako som predpokladala, boli tam veci trošku drahšieho charakteru. Napriek tomu som tam strávila viac než 5 príjemných hodín. Cena vstupenky sa mi vrátila po 20 sekundách thajskej klasickej masáže, kedy mi príjemná Thajčanka v rámci 15 minútovej promo masáže uvoľnila blok na chrbtici, ktorého som nevedela zbaviť.

 -kc-

V Marionnaud mi spravili rozbor pleti aj super make-up. Dozvedela som sa, že v rámci promo tejto siete, robia aj v bežných dňoch na striedačku v jednotlivých obchodoch make-up zdarma.

Sushi či miešaný drink som sa síce so Chef on Board nestihla naučiť robiť, zato som si príjemne pokonverzovala v anglictine s lektormi jazykovky The Bridge, ktorá ma príjemne prekvapila. Vyzerá to, že sa naozaj snažia študentov naučiť, a to všetkými možnými spôsobmi. Dvojtýždňový kurz na tému Job hunting; Chatty lunch – obed v angličtine so zahraničným lektorom, kurzy s témami ako Travelling, Fashion sessions, kurz Prezentácie v angličtine, štúdium online, špeciálny kurz pre seniorov, dokonca sa spojili so Chef on Board a ponúkajú Varenie v angličtine....

S Bonviván-om som sa zasnívala do možnosti 7-dňového kurzu varenia alebo maľovania v Toskánsku, kedy sa 4 hodiny denne varí/maľuje a zároveň sa chodí každý deň na ochutnávky vín a syrov, galérií a iných miest..... Raz.... pevne verím, že sa mi tam raz podarí ísť.....


Čo ma najviac prekvapilo bol metabolic-balance.sk, ktorý radí ako upraviť svoj jedálny lístok tak, aby ste jedli len 3x denne, neboli hladní aspoň 5 hodín a pritom chudli, či pribrali, podľa potrieb Vášho tela. A to bez akýchkoľvek výživových doplnkov, cvičenia či liekov. Na základe individuálnych jedálnych plánov s dôrazom na stravu s nízkou glykemickou záťažou, s dostatkom kvalitných bielkovín a tukov.

Je to ďalší dôkaz, dokonca z Nemecka, že naozaj stačí málo, aby sme zlepšili kvalitu nášho života, a to aj v prípade, že nás už ohrozili choroby, napr. cukrovka. Ďalší dôkaz, ktorý potvrdzuje pravidlo: „Povedz mi, čo ješ a ja ti poviem, aké zdravotné problémy máš“.


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Dnes je symbolom strednej Európy plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí na počítanie, už im nestačili čiarky na stenách.

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia až o 330 percent viac.


Už ste čítali?